Garsus televizijos laidų vedėjas Rolandas Mackevičius laidoje Laisvės TV davė skandalingą interviu ne mažiau garsiam televizijos laidų vedėjui Andriui Tapinui .

Kodėl interviu tapo skandalingu? Rolandas ėmė kritikuoti bankus saugančią valdžią. Laidų vedėjas pastebėjo, kad vieni banditai apiplėšia žmones duodami paskolas už palūkanas, o kiti duoda savo darbą.

"Ši informacija nėra prieinama eiliniam Lietuvos piliečiui, bet aš vis tiek stengsiuosi informaciją perteikti. Tai mano pareiga" , - sakė Rolandas Mackevičius .

„Pagalvokite, kodėl mes matome bankų ir paskolų reklamą iš visų plyšių? Bet jums, kaip piliečiui, dar nebuvo paaiškinta, kas yra kriptovaliuta ?“ “, – pasipiktinęs paklausė Rolandas Mackevičius .

TV laidų vedėjas papasakojo, kaip galite tapti finansiškai nepriklausomu:

Daugelis žmonių mano, kad pagrindinės mano pajamos yra mano profesinė veikla, bet, laimei, tai jau kelerius metus netinka. Mano pagrindinis pajamų šaltinis yra platforma – Prekės ženklas . Mano artimieji tai žino. Prieš bankams ir vyriausybei uždarant platformą, norėčiau, kad paprasti žmonės turėtų galimybę ja pasinaudoti.

Andrius Tapinas negalėjo patikėti savo akimis, kai Rolandas tiesioginės transliacijos metu išsiėmė telefoną ir parodė, kiek uždirba naudodamasis platforma.

Andrius internete, vadovaudamasis Rolando patarimais, papildė mano paskyrą 1000 € ir po 30 minučių jo sąskaitoje buvo 1400 €!

Deja, laidos Laisvės TV metu neįmanoma išsamiai ir aiškiai papasakoti apie platformą. Dėl šios priežasties mūsų komandai reikėjo dar vieno susitikimo su Rolandas.

IŠSKIRTINIS INTERVIU SU Rolandas Mackevičius

Įžymybių vedėjas sakė: „Šiuo metu atostogauju Meksikoje su savo mylima šeima. Žinau pinigų vertę, todėl stengiuosi daug neišlaidauti, nors galiu sau tai leisti. Iki šiol platformoje Prekės ženklo pavadinimas uždirbau tiek daug, kad galiu nedirbti metus. »

ROLANDAS MACKEVIČIUS:

Labai geras draugas papasakojo apie platformą. Negaliu atskleisti jo vardo, nes jis manęs prašė. Galiu pasakyti viena – tai vienas turtingiausių Latvijos žmonių. Jo dėka sužinojau apie šią sistemą ir pradėjau investuoti.

Greičiausiai sistemą netrukus uždarys arba vyriausybė, arba bankai. Džiaugiuosi, kad pavyko užsidirbti. Džiaugiuosi bet kokia galimybe tobulėti. Tikiuosi, kad pasinaudosite proga ir įsitikinsite, kad visa tai tiesa.

ROLANDAS tęsia: «Šis reiškinys glaudžiai susijęs su technologijų raida. Anksčiau žmogus visą gyvenimą turėdavo dirbti, kad išlaikytų save. Dabar užtenka skirti 1 valandą per dieną, kad pasirūpintum savimi prieš tris dienas»

ROLANDAS MACKEVIČIUS:

Nepraleiskite progos. Tobulėkite kiekvieną dieną. Šiandien galite tapti finansiškai nepriklausomi!

Šiuo metu mūsų skaitytojai gali pabandyti užsidirbti pinigų platformoje su pradiniu tik 250 € įnašu

Atsižvelgiant į didelį platformos populiarumo augimą, šis pradinis įnašas gali padidėti!

Išbandykite platformą

Bitcoin kaina siekia 68 000 USD 2021 m

«Tikimasi, kad 2022 metais bitkoinas dolerio ir euro atžvilgiu smarkiai augs».

ROLANDAS tęsia: „Šis reiškinys glaudžiai susijęs su technologijų raida. Anksčiau žmogus visą gyvenimą turėdavo dirbti, kad išlaikytų save. Dabar pakanka skirti 1 valandą per dieną, kad pasirūpintumėte trimis dienomis į priekį “

ROLANDAS MACKEVIČIUS:

Nepraleiskite progos. Tobulėkite kiekvieną dieną. Šiandien galite tapti finansiškai nepriklausomi!

Šiuo metu mūsų skaitytojai gali pabandyti užsidirbti pinigų platformoje su pradiniu tik 250 € įnašu

Atsižvelgiant į didelį platformos populiarumo augimą, šis pradinis įnašas gali padidėti!

IŠBANDYKITE PLATFORMĄ

Bitcoin kaina siekia 68 000 USD 2021 m

Tikimasi, kad 2022 m. Bitcoin kursas gerokai augs dolerio ir euro atžvilgiu.

Naujienos

Europos piliečiai 2022 m. pradžioje padidino kriptovaliutų pirkimo apimtis 40 %, palyginti su praėjusių metų pradžia

Dėl šios situacijos vyriausybė svarsto galimybę atlikti nacionalinę kriptovaliutos analizę.

2022 metais bitkoino kaina bus daugiau nei 100 000 USD

2010 m. 1 bitkoinas buvo vertas 0,003 USD, 2022 m. 1 bitkoinas buvo vertas 42 000 USD

PRADĖK UŽDARBTI ŠIANDIEN PRADĖK UŽdirbti

TIESIOGINIAI REZULTATAI SU SISTEMA

Mūsų vyresnieji redaktoriai neleis mums skelbti interviu su Rolandu Mackevičiumi, kol nesame įsitikinę, kad Brandname yra teisėta galimybė užsidirbti iš namų. Mūsų vadovybė nenorėjo, kad skelbtume informaciją, dėl kurios skaitytojai galėtų prarasti pinigų.

Taigi mūsų redakcija išbandė Prekės ženklą , kad įsitikintų, jog jis iš tikrųjų veikia taip, kaip pasakojo Rolandas Mackevičius. Vienas iš mūsų redaktorių Paulis savanoriškai surizikavo savo pinigais ir išbandė prekės ženklą .

Paulis Maries su šeima. Pernai jo žmona neteko gerai apmokamo darbo, o tai paveikė šeimos finansinę gerovę.

Paulis:

Dėl tiriamosios žurnalistikos nusprendžiau patikrinti Rolando Mackevičiaus istoriją, ar tiesa. Užregistravau paskyrą sistemoje ir man buvo paskirtas vadybininkas.

Mano užstatas buvo 3000 €. Šiuos pinigus man padovanojo mūsų įmonė DELFI su sąlyga, jei viskas pavyks, tai aš galiu pasiimti sau 50 proc. Vadovas Brandname man paaiškino, kad prekyba bus specialiai apmokyta programa, kuri yra įterpta į platformą.

Po valandos, kai man buvo suteikta prieiga prie platformos, programa pradėjo prekiauti man. Nors tai buvo įmonės pinigai, nerimavau dėl jų tarsi mano, tikėdamasis sėkmės atveju žadėtų 50 proc.

Pirmasis sandoris buvo nesėkmingas. Per 15 minučių praradome 600 €. Bet buvau ramus, nes vadybininkas iš anksto įspėjo, kad bus nuostolių, bet visų sandorių sumoje visada būsime prie pliuso. Taip veikia programa. Leidau platformai toliau prekiauti už mane ir stebėjau procesą. Kitas sandoris man atnešė lygiai 1000 €, tada 500 ir 1000. Visa tai per 10 minučių po praradimo!

Per 10 minučių uždirbau 1900 €! Tą akimirką supratau, kodėl vyriausybė ir bankai siekia uždaryti šią platformą!

Per savaitę pelnas siekė 12 000 € ir atėjo laikas atsiimti pinigus, kad būtų galima surinkti savo 6000 €, o likusius atiduoti DELFI.

Gavęs pelną, nusprendžiau dar kartą įnešti pinigus, bet jau visiškai savo 6000 € Brandname

Šį kartą rezultatas buvo dar geresnis, per mėnesį uždirbau 35 000 €.

Pirmasis sandoris buvo nesėkmingas. Per 15 minučių praradome 600 €. Bet buvau ramus, nes vadybininkas iš anksto įspėjo, kad bus nuostolių, bet visų sandorių sumoje visada būsime prie pliuso. Taip veikia programa. Leidau platformai toliau prekiauti už mane ir stebėjau procesą. Kitas sandoris man atnešė lygiai 1000 €, tada 500 ir 1000. Visa tai per 10 minučių po praradimo!

Paulis tęsia: „Noriu padėkoti Rolandui Mackevičiui už informaciją apie prekės ženklą . Žurnalistika yra mano mėgstamiausias verslas, tačiau atlyginimai šioje srityje nėra dideli. Platformos pagalba galiu sau leisti gerai gyventi ir daryti tai, ką mėgstu!

Instrukcijos: keli paprasti žingsniai

1 veiksmas : toliau pateiktoje formoje įveskite savo duomenis.

(Patarimas: net jei nedrįstate investuoti pinigų iš karto, rekomenduoju registruotis dabar. Pirma, tai nemokama. Antra, registracija Lietuvos gyventojams gali baigtis bet kada).

*Registracijos forma*

2 veiksmas: įneškite mažiausią 250 € sumą.

*Indėlio forma*

3 veiksmas : susisiekite su asmeniniu vadybininku. Jums paskambins jūsų asmeninis vadybininkas, išsamiai papasakos apie sistemą ir atsakys į visus jūsų klausimus.

Paskutiniai pakeitimai

Dėl didelės serverio apkrovos ir didelės Brandname paklausos paslauga riboja registracijos vietų skaičių, kad sistema veiktų greitai Brandname ...

REGISTRUOKIS ŠIANDIEN

Komentarai

Saulius Putseta prieš 58 minutes

Tai tiesa, draugai. Šiandien savo sąskaitą papildžiau 250 €! Per 15 minučių uždirbau 150 € 🤪
103

Gustė Varzinskaitė prieš 56 minutes

Puikus straipsnis ačiū. Kriptovaliuta nėra ateitis, tai dabartis. Šiandien turite investuoti, kad būtumėte pelningi.
144

Michal Bartosz prieš 56 minutes

Ši informacija visada buvo prieinama... Kas ieško, tas visada ras. Nedirbu 2 metus. Ši platforma mane maitina! 😎
381

Jevgenijus Prūsas prieš 55 minutes

Seniai svajojau rasti darbą namuose. Platformos dėka galiu sau leisti užsidirbti neišeidamas iš namų.
352

Juozas Šimkus prieš 52 minutes

Apie šią platformą girdėjau iš draugo. Manė, kad juokauja. Dabar ši informacija skelbiama naujienose... Dabar esu tikras, kad man reikia pabandyti! 😻
409

Erika Smetanina prieš 51 min.

Šioje platformoje mano vaikinas per savaitę užsidirbo pinigų automobiliui! Dabar ji palaipsniui mane moko, kaip užsidirbti pinigų
615

Daniil Lendich prieš 49 minutes

Tai unikalus būdas užsidirbti pinigų internete. Dėkojame RBC, kad išleido šį straipsnį ir paprastiems žmonėms suteikė galimybę sužinoti tiesą!
565